Захід попередив: рішення проблеми Приватбанку - визначатиме ставлення до України

Захід попередив: рішення проблеми Приватбанку — визначатиме ставлення до України
Захід попередив: рішення проблеми Приватбанку — визначатиме ставлення до України
Вплив Коломойського на ухвалення важливих рішень в Україні зокрема щодо Приватбанку може негативно вплинути на підтримку України міжнародними кредиторами та прихильниками на Заході.

Про це екс-посол США в Україні, експерт аналітичного центру Brookings Institution Стівен Пайфер, заявив у відповідь на коментар екс-секретаря Ради національної безпеки та оборони Олександра Данилюка з приводу його відставки, Голос Америки.

Данилюк у нещодавньому інтерв’ю Бі-Бі-Сі Україна , що однією з головних проблем, яка стала причиною його рішення про відставку була ситуація з можливим скасуванням націоналізації Приватбанку та відносини із головою Офісу президента Богданом.

"Я не розумію, про який компроміс може йтися. Якщо вони включають в себе виплату певної компенсації, тоді це називається не компроміс, а здача інтересів", — заявив Данилюк Бі-Бі-Сі з приводу питання Приватбанку.

Занепокоєння Данилюка з приводу Коломойського поділяє і екс-посол США в Україні Пайфер.

"Якщо Коломойський справді має вплив, це буде погано сприйнятно Міжнародним валютним фондом та прихильниками України на Заході", — Пайфер у Twitter.

Раніше деякі Західні оглядачі , що відставка Данилюка вказує, що президенту Володимиру Зеленському необхідно дистанціюватись від Ігоря Коломойського.

Джерело статті: “http://www.aratta-ukraine.com/news_ua.php?id=30149” Об этом сообщает newsline.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя